Aydınlıkevler ECA Kombi Servisi 385 91 76

eca-385

 

Aydınlıkevler ECA Kombi Servisi olarak; profesyonel ekibimizle, müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımızla ve ekonomik fiyatlarımızla, bakım onarım imkanı sunmakta olan firmamız , profesyonel ve deneyimli kadrosuyla değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış olup tam kapasite olarak 7 gün 24 saat çalışmaktadır.

Kış ve yaz ayların da en çok kullandığımız elektronik cihazlardan olan kombilerimiz hemen hemen her kesim tarafından kullanılan ve özellikle kış ayların da ısınmak için en çok tercih edilen bir cihazdır. Aydınlıkevler ECA kombi servisi olarak ECA markalı tüm kombi modellerinizin her türlü işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Kombilerimiz yaşamımızı kolaylaştıran bir ürün olduğundan dolayı herhangi bir arıza vermesi durumun da sorunun kısa süre de çözümlenmesini istemektesiniz. ECA Kombi servis Aydınlıkevler i olarak sizlere hızlı şekil de servis hizmeti sunarak en kısa süre de servis hizmeti görmenizi sağlamaktayız. Servisimiz yaptığı işlem ve değişen parçaya (1) yıl garanti vermektedir.

Parça değişimi gerekli olabilecek durumlar da çıkarılan parçanın yerine ECA orijinal yedek parçaları takılmaktadır. Servisimizin kaliteli, güvenilir ve hızlı servis imkânından yararlanmak için çağrı merkezimize bilgilerinizi vermeniz yeterli olacaktır. Aynı gün için de size en yakın gezici servis aracımızı yönlendirmekteyiz.

 Lütfen kendini teknik servismiş gibi sunmaya çalışan ve işinin ehli olmayan insanlara inanmadan önce tekrar düşünün ve cihazlarınızın arızasını onarmak bir yana daha da berbat edip ortadan kaybolan kişilere dikkat ediniz.

slide1-385

Call Now Button(0312) 250 01 04