Aydınlıkevler Bosch Kombi Klima Servisi 385 91 76

bosch-385

 

Aydınlıkevler Bosch Kombi Klima Servisi olarak firmamızın müşteri memnuniyeti konusunda hedef kitleye ulaşabilmek için gösterdiği hizmet kalitesi ise tartışılmazdır. Firmamız olarak çalıştırdığımız uzman personellerimiz ile birlikte çalışmalarımızı gerçekleştiriyor ve aynı zamanda da bakım onarım donanım yedek parça değişimi orijinal parça değişimi gibi tüm durumlar için sizlere yardımcı oluyoruz. Aynı zamanda firmamızın kaliteli ve başarılı işlere imza atabilmesi adına da sizler için özellikle teknik servis konusuna önem veriyor ve çalışmalarımızı buna göre gerçekleştiriyoruz.

Bosch Kombi ve Bosch Klimalarınızla ilgili kaliteli ve sorunsuz hizmet istiyorsanız biz Aydınlıkevler Bosh Servisi,haftanın 7 günü cihazlarınızın tamir,onarım ve bakımında orjinal yedek parça kullanarak yaptığımız işçilik ile değişen parçalarınıza bir yıl garanti vermekteyiz. 

Bosch Aydınlıkevler Servisi, servis anlayışını kişilere bağımlı kılmakla ve sadece söylemlerde en iyi olmakla yetinmez. Yedek parça desteği, devamlılığı, satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyetini gerçekleştirmeyi hedefler ve bu doğrultuda sizlerin katkıları ile hedeflerine yön verir.

Kaliteli, ekonomik ve hızlı bir teknik servis olarak Aydınlıkevler Bosch Teknik Servis, öncü bir firma olmakla birlikte konusunda en iyi hizmet veren deneyimli bir firmadır. Sürekli gelişen teknoloji ile kendini geliştirerek modern bir servis olmuştur. Evinizdeki Bosch markalı tüm cihazların arızalarını tecrübeli çalışanlarımız ve uzman ekiplerim her zaman sizlere teknik servis hizmeti verecektir.

Aydınlıkevler  Bosch Servis Çağrı merkezlerimizi arayarak randevularınızı bırakabilir veya arızalarınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlere gezici mobil araçlarımız ile birlikte hızlı bir şekilde ulaşarak kaliteli ve ilk günkü çalışır hale getirmektedir. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Baymak Ankara Servisi

 

Call Now Button(0312) 250 01 04