Aydınlıkevler Alarko Kombi Klima Servisi 385 91 76

alarko-385

 

Aydınlıkevler Alarko Kombi Klima ServisiAlarko Kombi Servis ve Alarko Klima Servis hizmeti sağlayan üstün nitelikli servis ekibimiz ile hiçbir sorunuz cevapsız kalmayacagı gibi, karşılaştıgınız arızalar da uzun sürmeyecektir.Alarko Kombi Servis ve Alarko Klima Servis ekiplerimiz, arıza kayıdı oluşturdugunuz gün kapınızda olacaktır. Bu kadar kısa sürede hizmet veren Alarko kombi ve Alarko klima servislerimiz sayesinde uzun yıllardır zirvenin tek sahibi olarak sizlere hizmet sunmaktayız.

Aydınlıkevler Alarko Servis ekiplerimiz karşılaştıgınız arızayı gün içerisinde çözerek size 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisi vermektedir.Alarko servisi olarak kullanılan orjinal yedek parçalar firmamız Aydınlıkevler Alarko servisinin kalitesini bir kez daha gözler önüne sermektedir. 7×24 servis hizmeti saglayan firmamız Alarko markalı ürünlerde karşılaştıgınız problemler için istediginiz gün ve saat içerisinde Alarko servis ekiplerini sizin yardımınıza sunmaktadır.

Alarko Kombi ve Alarko Klimalarınızın periyodik bakım ları ihmale gelmeyecek her yıl 1 kez yapılması gereken en önemli işlemdir.Bakım işlemini mutlak surette deneyimli konusunda uzman Alarko Servisinize yaptırmalısınız.Aksi takdirde önüne geçilmez yüksek maliyetli arızalarla karşılaşabilirsiniz.

Alarko cihazlarınızla ilgili yaptırmak istediğiniz Bakım Onarım Arıza Tespiti gibi tüm işlemlerle ilgili taleplerinizi, Çağrı merkezimizi arayarak bildirebilirsiniz.Alarko Vaillant Servisi ve teknik ekipleri hizmet için yanıbaşınızda…

slide1-385

Call Now Button(0312) 250 01 04