Aktepe Ferroli Kombi Klima Servisi 385 91 76

ferroli-385

 

Aktepe Ferroli Kombi Klima Servisi olarak

Isıtma ve Soğutma sistemlerinde öncülük yapan firmamız, güler yüzlü, kaliteli hizmet ve müsteri memnuniyetini kendine misyon olarak benimsemistir. Ferroli kombi servis ve Ferroli klima servis hizmeti saglayan üstün nitelikli servis ekibimiz ile hicbir sorunuz cevapsiz kalmayacagi gibi karsilastiginiz arızalar da uzun sürmeyecektir.

Aktepe Ferroli kombi servis ve Aktepe Ferroli klima servis ekiplerimiz, arıza kaydı olusturdugunuz gün kapınızda olacaktir. Bu kadar kısa sürede hizmet veren Ferroli kombi ve Ferroli klima servislerimiz sayesinde uzun yıllardır zirvenin tek sahibi olarak sizlere hizmet sunmaktayiz.

Aktepe Ferroli Servis ekiplerimiz karsilastiginiz arizayi gün icerisinde cözerek size 1 yil yedek parca ve iscilik garantisi vermektedir.Ferroli Aktepe servisi olarak kullanilan orjinal yedek parcalar firmamiz Aktepe Ferroli servisinin kalitesini bir kez daha gozler önüne sermektedir.

7×24 servis hizmeti saglayan Ferroli Aktepe Teknik Servisi, Ferroli markalı urunlerde karsilastiginiz problemler icin istediginiz gün ve saat icerisinde Ferroli servis ekiplerini sizin yardımınıza sunmaktadir.Aktepe Bölgesinde genis capta hizmet saglayan Ferroli servisi bir telefon kadar yakınızda.Ferroli kombi ve Ferroli klima cihazlariniz in ömrünü uzatmak ve cihazlarinizdan daha yuksek verim saglamak amaciyla Aktepe Ferroli servis hizmeti saglayan firmamiz sizi karsilasabileceginiz problemlere karsi uyariyor,karsilastiginiz problemlerde ise size yardimci olarak Ferroli cihazlarindan daha uzun sure tasarruflu ve maximum kalite ile yararlanmanizi saglıyor.

slide1-385

Call Now Button(0312) 250 01 04