Aktepe ECA Kombi Servisi 385 91 76

eca-385

 

Aktepe ECA Kombi Servisi, uzman bir ekip ve profosyonel hizmet anlayışıyla Aktepe bölgesinde ECA kombi tamiri yapıyoruz. Eca Kombiniz arızalandığında ya da bakıma ihtiyaç duyduğunda teknik servis uzmanlarımız 7×24 yardıma hazır.

ECA kombinizin verimli çalışması için düzenli peryodik bakım yaptırmak gerçekten önemlidir ve aynı zamanda gerek gazdan tasarruf, gerekse çıkması muhtemel arızaları önleme açısından kullanıcılara fayda sağlamaktadır. Evinizin ya da apartman katınızın yerden yüksekliğini gözönünde bulundurarak toz alma ihtimaline göre her yıl veya en geç iki yılda bir bakım yaptırmalısınız. Özellikle hermatik kombiler havayı dışarıdan emip yaktıktan sonra tekrar dışarı verdiği için içine toz dolmakta bundan ötürü algılayıcıları (sensörleri) kirlenmekte ve arıza siyallerine neden olmaktadır. Bu tozların miktarları ve arızaya sebep olma oranları giriş kat ve birinci katlardan üst katlara doğru çıktıkça azalmaktadır.

ECA Kombi Bakımı Nasıl Yapılır ?

> Cihazın genel temizliği ve önemli noktalardaki tozlanmalar giderilmelidir.
> Yanma bölümü toz ve pisliklerden arındırılmalıdır.
> Tesisat bölgesindeki filtreler dikkatli bir biçimde sökülüp temizlenmeli ve gerektiğinde değiştirilmelidir.
> Baca bağlantı noktaları kontrol edilmeli ve dikkatli bir şekilde temizlenmelidir.
> Sıcak ve soğuk su akışı sistemi, bağlantıları kontrol edilmelidir.

Eca kombilerinizden en yüksek verimi alabilmek,enerjiden tasarruf etmek için kombi bakımlarını deneyimli Eca Aktepe Servisi elemanlarına yaptırınız…

slide1-385

Call Now Button(0312) 250 01 04