Aktepe Alarko Kombi Klima Servisi 385 91 76

alarko-385

 

Aktepe Alarko Kombi Klima Servisi olarak yıllardır Aktepe Bölgesine hizmet vermekteyiz.Sektöründe Lider kurumlardan birisi olmaya özen gösteren firmamız çağımızın gelişmelerini yakından takip ederek ısıtma ve soğutma sektöründe çalışmalarına devam etmektedir.

Alarko Klima Servis ve Alarko Kombi Servis firması olarak evinizin ve iş yerinizin en özel yerini kaplayan Klimalarınıza ve Kombilerinize gerekli olan bakımı ve onarımı eğitimli ve işinde tecrübeli teknik servis elemanlarımızla yapmakta olup yaptığımız her işin arkasında sonuna kadar durmaktayız. Gerek hızlı servis ağı ve gereksede yeterli alt yapısıyla siz değerli alarko markalı ürün kullanıcılarına her türlü hizmeti sunmakta yedek parça temini konularında da gerekli olan her parçaya da sahip bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Akdere Alarko Servisi miz tarafından ,siz değerli Vaillant kullanıcılarından gelecek talepler doğrultusunda en hızlı bir şekilde gezici servis araçlarımız size yönlendirilip arızalanan Alarko Kombi veya Alarko Klima cihazınıza gerekli ise yerinde eğer gerekli değilsede Alarko Teknik Servis atölyemizde müdahale edilerek siz müşterlerimizin mağduriyeti en kısa süre içerisinde giderilecektir.

 Firmamızın hizmetleri ve değişen parçalar 1 yıl garantilidir.sizde kaliteli güvenilir güleryüzlü ve ekonomik hizmet fırsatlarımızdan yararlanmak isterseniz bize ulaşınız…

slide1-385

Call Now Button(0312) 250 01 04