Akdere Vaillant Kombi Servisi 385 91 76

 

 

Akdere Vaillant Kombi Klima Servisi Vaillant Kombi ve Klima cihazlarınıza  özel servis olarak arıza tamir ve bakım montaj hizmeti vermekte,profesyonel deneyimli kadrosuyla siz Değerli müşterilerinin memnuniyetini kazanmak için çalışmaktadır.

Akdere Vaillant Kombi Klima Merkez Servise bağlı mobil araçlarımız,sizden gelecek çağrılar doğrultusunda en kısa sürede hizmet vermek amacıyla, Akdere Bölgesinin tamamina gezici teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Akdere Kombi Klima Servisimiz Vaillant markalı Isıtma ve İklimlendirme cihazları için yerinde arıza tespiti, onarım ve bakım hizmetleri vermektedir. Tüm Vaillant markalı Kombi ve Klimalarınız için bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz. Hızlı mobil servis araçlarımız ile Akdere Bölgesine en kısa sürede teknik destek hizmet sunan firmamız alanında uzman teknisyenleri ile en etkili çözümleri üretebilmektedir.

Unutmayın Kombi ve Klima cihazlarda oluşabilecek arıza ve problemler için gerekli tüm müdahaleler Isıtma ve Soğutma alanında uzman teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde yapılacak herhangi bir yanlış müdahale hem cihazınızda geri dönüşü olmayan problemlere neden olabilir hemde can güvenliğiniz açısından problem oluşturabilir.

Akdere Vaillant Kombi Klima Servisimizce gerçekleştirilen tüm hizmetler 1 yıl parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulmaktadır.Kaliteli güvenilir ekonomik teknik destek almak tüm tüketicilerimizin hakkıdır.bunları yerine getirmekse Akdere Vaillant Kombi Klima Servisi olarak bizim görevimizdir.

Haftanın her günü 24 saat teknik destek alabilmek için lütfen bizimle irtibata geçin…

 

 

Call Now Button(0312) 250 01 04