Akdere ECA Kombi Servisi 385 91 76

eca-385

 

Akdere ECA Kombi Servisi olarak , ilk önceliğimiz adresinize gelmeden telefon yardımıyla sorunuzu gidermektir. Teknolojinin pahalı nimetlerinden olan kombi ve ısıtma cihazları yanlış bir işlem sonucunda sizlere çok daha büyük masraflar oluşturmakta ve uzun süreli mağduriyetler sağlamaktadır. Bu sebeple arıza için çağıracağınız servisin işini bilen eğitimli teknikerler olduğundan emin olunuz. Eca Kombi Servisi Akdere olarak siz saygı değer müşterilerimize adresinizde hizmet veren teknikerlerini sektörün önde gelen firmalarında eğitimlerini almış, insan ilişkileri konularında tecrübe kazanmış, cihazlara olan hakimiyetleri üst seviyede olan insanlardan oluşturmaktadır.

Arızalı, onarım gerektiren ya da periyodik bakım zamanı gelmiş olan ECA ürünlerinizi evinizde ya da kendi atölyemizde ilk sahip olduğunuz gün ki performansına geri getirmek Eca Akdere Servisi mizin işidir.Kalitede lider, teknolojide güncel, hizmette güvenilir ve kendini işine adamış profesyonel bir kadro ile siz değerli müşterilerimizi ailemizin bir mensubu gibi görmekteyiz.

7/24 Eca Kombi Servis Taleplerinde bulunmak ve Eca Akdere Servisi nin kaliteli,güvenilir,güleryüzlü ve yapılan işlemler sonrası 1 yıl garantili hizmetlerinden yararlanmak için lütfen bizi arayın…

 

slide1-385

Call Now Button(0312) 250 01 04