Akdere Bosch Kombi Klima Servisi 385 91 76

bosch-385

 

Akdere Bosch Kombi Klima Servisi olarak, Bosch Kombi ve Klimalarınızda arıza ve sorun olması durumlarında cihazlarınızın tüm bakım ve onarımlarını yapabilmek için siz değerli müşterilerimize teknik servis hizmeti vermekteyiz. Güler yüzlü personelimiz ve geniş servis ağımız ile siz değerli müşterilerimizi hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Bosch Kombi ve Klimanızın  tam anlamıyla işlevini kaybetmesi, arıza yapması, hatta hiç çalışmadığı zamanlar da ve özellikle mevsim geçişlerinde cihazlarınızı kontrolden geçirtmeniz,  bakımlarının yapılması, çok ekonomik rakamlarla sizi çok büyük kombi ve klima tamirat masraflarından kurtaracaktır.

Akdere Bosch Servisi olarak kendi alanlarında  uzman kadromuz, konusunda tecrübeli ve kendini geliştirmiş ustalarımız, güler yüzlü ve işini bilen personellerimiz ve teknik elemanlarımızla ihtiyacınız olan her an sizlere hizmet sunmaktan memnun olacağız.Bu memnuniyeti sürekli kılmak en büyük hedeflerimizden biridir, Bosch Akdere Servisi olarak en büyük hedefimiz müşteri memnuniyetimizdir.

Bosch Akdere Teknik Servis olarak sizlere kaliteyi, güveni, 1 yıl servis hizmeti, orjinal yedek parça ve 7 gün 24 saat hizmet vermeyi vaat ediyoruz.

Baymak Ankara Servisi

 

Call Now Button(0312) 250 01 04