Akdere Ariston Kombi Servisi 385 91 76

ariston-385

 

Akdere Ariston Kombi Klima Servisi olarak yıllarını bu sektöre vermiş Ariston teknikerlerimizle Ariston kombi ve Ariston Klimalarınızı koruma altına alıyor,cihazlarınızın daha uzun ömürlü olması için teknik servis hizmeti veriyoruz.Kalite ve profesyonelliği Ariston Akdere servisimizle sizlere sunuyoruz.

Ariston marka ürünlerimizin onarım ve parça değişimi işlemlerini 1 yıl garantili olarak yapıyor ve sizin güveninizi daha uzun yıllar korumak için çalışıyoruz.

Akdere Ariston Servisi sizlerden gelen çağrı merkezimize bırakmış olduğunuz arıza kayıtlarını aynı gün içinde değerlendirip bakım onarım tamirat işlemlerinizi sizleri mağdur etmemek adına aynı gün içinde çözerek cihazlarınızı konforlu bir şekilde kullanmanızı sağlıyor.

Akdere Ariston Kombi Servisi ve Akdere Ariston Klima Servisi hizmetleri veren mobil ekiplerimiz haftanın her günü 7/24 teknik servis hizmeti vermektedir.

Ariston Kombi ve Ariston Klima cihazlarınızın periyodik olarak yılda en az 1 kez yaptırmanız geren işlemlerdir.Bakım işlemi kesinlikle Deneyimli konusunda uzman Ariston teknikerlerine yaptırılmalıdır.Yeterli bilgisi olmayan ve malesef piyasada çok fazla bulunan vasıfsız kişilere yaptırılan sözde bakım işlemleri,cihazlarınıza fayda yerine zarar verebilmekte ve onarılması çok güç olan arızalara sebep olabilmektedirler.Lütfen bu konuda dikkatli olunuz.

Kaliteli ve Güvenilir Ariston Teknik Servis Hizmeti almak için Çağrı merkezimizle irtibata geçiniz…

slide1-385

Call Now Button(0312) 250 01 04