Akdere Demirdöküm Kombi Klima Servisi 385 91 76

demirdokum-385

 

Akdere DemirDöküm Kombi Klima Servisi olarak kombi ve klima sektöründe yıllarca çalışmış deneyimli personellerimiz ile siz değerli müşterilerimizin cihazlarınızda yaşadığınız tüm sorunları çözmek için canla başla çalışmaktayız.

Kendi alanında yıllardır eğitim alan ve halen eğitimleri devam eden teknisyen ekibimizle gece gündüz demeden 7/24 çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Yılların getirdiği birikimle birlikte yatırımlarımızı size en iyi şekilde hizmet vermek için kullanmaktayız. Bu yolda bizleri yalnız bırakmayan müşterilerimize Akdere DemirDöküm Kombi Klima Servisi olarak teşekkürü borç biliriz.

Siz değerli müşterilerimizden isteğimiz cihazlarınızı bakımsız bırakmamanızdır. Lütfen her sene düzenli olarak periyodik bakımlarınızı yaptırınız. Bakımsız kalan bir cihaz daha çok yakıtla daha az verimli çalışır. Ayrıca yıpranmış ve arıza vermeye yüz tutmuş parçalar zamanında tespit edilemezse daha büyük masraflar açabilir. Her sene düzenli olarak periyodik bakımlarınızı yaptırırsanız sorunsuz bir şekilde cihazınızı kullanabilirsiniz.

Akdere Demirdöküm Kombi Klima Servisi olarak değiştirdiğimiz yedek parçalara 1 yıl servis garantisi veriyoruz. 1 yıl içinde aynı parçadan dolayı bir arıza tespit edilirse parçanızı ücretsiz bir şekilde yenisiyle değiştiriyoruz.

Bizlere ulaşmak ve adres kaydı bırakmak için irtibat numaralarımızı kullanın…

slide1-385

Arayın